Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Розваги » Тести

Тест з правознавства

Ми запрошуємо вас до подорожі у світ права. Право – це важливе досягнення людської цивілізації, яке виникло ще в давнину і протягом тривалого часу впиває і впливатиме на життя суспільства в цілому й кожної людини зокрема.

Більшість звичних форм нашої повсякденної поведінки передбачені й регламентовані правом, хоча ми і не сприймаємо їх як такі. Знання та свідоме застосування правових норм робить життя людини ефективним, безпечним, комфортним, отже, і щасливішим.

Перед вами тест, який базується на шкільному курсі, присвяченому вивченню та практичному застосуванню норм права і приписів законів нашої держави. Цікаві, але серйозні тестові питання з практичного курсу правознавства допоможуть вам з користю провести свій вільний час та нададуть можливість відпочити у проміжках між нескінченними боями у захисті кланових територій від постійних посягань сурвілургів.

Сподіваємося, що результатом нашого тестування стане додатковий камінчик у величезній комірці ваших знань, що в свою чергу, за мудрим висловом індійського філософа, «може змінити течію ріки» вашого життя.

Тест містить тестові завдання, завдання щодо побудови ланцюжків термінів і понять, порівняння понять і наведення прикладів до них.

Виконання тестових завдань передбачає відтворення на репродуктивному рівні основних знань з правознавства. Завдання щодо побудови ланцюжка термінів і понять призначено для виявлення вмінь аналізувати й узагальнювати основні поняття і явища та виявляти логічні зв’язки між ними.

На виконання тесту відводиться тиждень із 30 червня по 06 липня включно.

Типи завдань та їх оцінювання

Номери завдань Тип завдання Оцінювання
1 - 12 Вибір однієї правильної відповіді із чотирьох По 1 балу за кожну правильну відповідь
13 - 17 Вибір кількох правильних відповідей (варіант відповіді із сполученням цифр) По 2 бали за кожне завдання
18 - 20 Ланцюжки термінів і понять По 1 балу за пропущений і зайвий елемент та по 1 балу за узагальнене поняття і його визначення. Загалом 4 бали за завдання
Усього 34 бали

Призовий фонд:

Троє, хто наберуть найбільшу кількість балів, отримають по 10 000 золотих.

Якщо декілька героїв наберуть однакову кількість балів, тоді першість отримає той, хто раніше надішле відповіді на тестові питання.

Тест дозволяється пройти 2 раза. Прийматися буде ваша перша спроба. Якщо ви з тієї чи іншої причини вирішили повторно пройти тест і враховувати потрібно саме другу спробу, тоді вам необхідно повідомити про це героя Phantom_ranger.

Пояснення та рекомендації по проходженню тесту:

У завданнях 1 – 17 оберіть одну правильну відповідь із чотирьох або п’яти запропонованих.

У завданнях 18-20 вам необхідно написати розгорнуту відповідь, а саме: потрібно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять, узагальнити й указати правове явище, якому вони відповідають, та пояснити його.

Приклад завдання:

лук ельфа-скаута; шолом гнома-воїна; __________; сорочка ельфа-скаута; амулет ельфа-скаута - це __________

Правильна відповідь на це завдання:

" Зайве: шолом гнома-воїна.

Пропущене: чоботи ельфа-скаута.

Це комплект Ельфа-скаута.

Комплект Ельфа-скаута - це комплект із обмундирування лісових ельфів, складові елементи якого вперше були знайдені у секторі Green wood. Артефактами нагороджувалися члени бойових загонів, які виконували спеціальне завдання Імперії з пошуку ліків від епідемії. "


 
 

Категорія: Тести | Додав: Phantom_ranger (18.06.2015)
Переглядів: 7014 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 5
5 Phantom_ranger   (11.07.2015 20:42)
Тестові питання взяті із державного збірника ДПА. За цим збірником здавався випускний екзамен із правознавста у 9 класі останні 2 роки. Питання і відповіді на них були побудовані на основі шкільного підручника із правознавства. Якщо у запропонованих вам питаннях і відповідях до них дійсно є помилки або неточності, тоді це провина виключно Міністерства освіти і нашої шкільної системи знань.


4 ghostangel   (10.07.2015 22:27)
4 питання - правильна відповідь не загальна, а СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА КК. тут можна в порядку експерименту, напр. відкрити сам кримінальний кодекс


3 ghostangel   (10.07.2015 22:24)
я ж писав вже.. 14 питання помилка - господарський суд з конкретної справи приймає не ухвалу, і не постанову, а рішення, тому там взагалі немає вірної відповіді.


2 _лансилот_   (30.06.2015 22:07)
Дал, не я складав, за складний для тебе?)


1 dalactiss   (30.06.2015 21:51)
Ед, це брєдовий тест. (дал)


avatar