Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Статистика

Заповнення захистів: статистика та зміни

Заповнення захистів: статистика та зміни

Пройшло вже 5 місяців з моменту останньої зміни до порядку входу у захисти відповідно до бойових рівнів. За цей час наш клан поповнився новими бійцями, а деякі герої нажаль вирішили залишити наші ряди. Кланові герої підняли свої бойові рівні. А також із вводом Дзеркала змін з'явилися бажаючі ходити у захисти на автобої. І вважаючи на описані зміни мабудь треба внести деякі корективи до наших правил.

Звичайно, для складання нової таблиці входу у заявки враховувалась активність героїв відповідно до їх бойових рівнів. Дані бралися за останні 50 днів на момент складання статистики. У статистиці не враховувалися герої, які не провели жодного захисту або покинули клан.

Загальна кількість захистів

Для початку розглянемо суми проведених боїв героїв по бойовим рівням:

Як і попереднього разу лідерство утримують 16-18 рівні. Тому для них і буде відведено більшість полів для входу в заявки.

Середня активність бойових рівнів

Проте не тільки загальною кількістю проведених боїв характеризується активність героїв. Для повноти картини не зайвим буде розглянути середній показник проведених боїв у розрізі кожного рівня. По всьому клану на одного бійця в середньому припадає 26 проведених захистів.

І знову ми бачимо схожу із попереднім разом картину: найкращі показники у 20-22 рівнів, а також вище середнього показника проявили себе 18 та 19 рівні. Нажаль дуже низька активність залишилася на молодших бойових рівнях.

Дзеркало змін

Не так давно у грі з'явився цікавий артефакт, який дозволяє із початку бою переходити на авто. А це дуже зручно для тих, хто входить у гру з мобільних пристроїв. І у нас в клані є герої, які мають бажання проводити захисти від смурфів в режимі автобою. Тому, в якості експерименту, було вирішено виділити для автобоїв перше поле у захистах. Проте вхід в інші поля на автобої заборонений! Тому, якщо бажаючі автобою не встигли увійти в перше поле, тоді просимо в інші з цією метою не лізти!

Таблиця входу в заявки

Враховуючи викладені вище факти таблиця входу в заяви прийняла наступний вигляд:

№ поля Бойові рівні
1 Автобої
2 12 - 13 - 14 - 15
3 15 - 16 - 17
4 16 - 17 - 18
5 16 - 17 - 18
6 16 - 17 - 18 - 19
7 18 - 19 - 20 - 21 - 22

Також усім героям, які ще не знають загальних правил заповнення заявок, необхідно ознайомитися з ними у відповідній статті!

Категорія: Статистика | Додав: Phantom_ranger (05.09.2017)
Переглядів: 532 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar