Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Гайди для новачків

Як правильно бити феями, церберами і гідрами.

Принцип дії спеціальних умінь  Убивчі бризки  і  Удар трьома головами  однаковий і зводиться до наступного правила: істота атакує три (у гідр - шість) сусідні клітки (включаючи цільову) в напрямку проти годинникової стрілки від цільової клітини, причому якщо цілей в цьому напрямку більше немає, то відлік триває в напрямку за годинниковою стрілкою. Однак якщо при розрахунку основного напрямку удару за годинниковою стрілкою задінеться більше стеків, то основний напрямок розрахунку удару змінюється.

Отже, розглянемо це на конкретних прикладах. Почнемо з фей (дріад) і церберів.

1. Найпростіший приклад

Тут все зрозуміло.

2. Тепер подивимося випадок, коли цільова клітина інша:

а) 

де

 основний напрямок розрахунку ударів,

 напрям продовження розрахунку удару,

б) 

Відлік трьох клітин йде проти годинникової стрілки, однак якщо цілей більше немає (у третій, або в другий і третій клітинах), то відлік продовжується за годинниковою стрілкою. В даному прикладі розстановки видно, що ціль можна вибирати будь-яку.

3. Наступний приклад:

а) 

б) 

в) 

Як видно в цьому випадку всі три мети вдарити не вийде, атакуются саме сусідні клітини (тобто що йдуть підряд). Причому для того, щоб зачепити правий-верхній стек, доведеться цілитися саме в нього.

4. Розглянемо приклад поскладніше:

а) 

В цьому випадку при розрахунку основного напрямку удару проти годинникової стрілки задінуться всього 2 стека, а за годинниковою - 3, тому основний напрямок удару буде саме за годинниковою стрілкою.

б) 

Тут же при розрахунку основного напрямку удару проти годинникової стрілки задінеться 3 стека, як і при розрахунку за годинниковою стрілкою, тому основний напрямок удару не зміниться. В цьому прикладі, щоб зачепити нижній-правий стек, необхідно цілитися саме в нього.

5. Розглянемо приклади з атакою великих істот:

При атаці великих істот перша цільова клітина зміщуватиметься так, щоб зачепити більшу кількість стеків.

а) 

б) 

в) 

г) 

д) 

Тому в цих випадках немає різниці, як і в кого цілитися - в будь-якому випадку будуть зачеплені обидва стека.

6. Ще приклад:

В цьому випадку при розрахунку основного напрямку удару проти годинникової стрілки задінуться всього 2 стека, тому основний напрямок розрахунку удару змінюється (відраховуються 3 клітини за годинниковою стрілкою, але т.к. третя клітина порожня, то відлік триває вже проти годинникової стрілки).

7. Тепер розглянемо гідр.

а) 

Принцип той же самий, але атакуются вже 6 сусідніх клітин. П'ята і шоста клітини в напрямку проти годинникової стрілки вільні, тому відлік продовжується за годинниковою стрілкою.

б) 

В цьому випадку відбудеться зміна основного напрямку розрахунку удару, за годинниковою стрілкою вдариться 4 стека (при розрахунку основного напрямку проти годинникової стрілки були б зачеплені 3 стека).

Відповідно, щоб зняти ответку з гідри, не зачепивши при цьому свій другий стек, що стоїть біля неї, необхідно атакувати так:

в) 

або так:

г) 

Ну ніби все. Всім дякую за увагу, сподіваюся, все зрозуміло.

Категорія: Гайди для новачків | Додав: _лансилот_ (01.11.2014)
Переглядів: 1633 | Коментарі: 1 | Теги: гвд, феями., церберами, для новачків, как правильно бить гидрами | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 foxxx60   (12.01.2020 14:34) [Материал]
Залупа орла
хуй в говне
Привет 2020


avatar