Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!

Що таке Гільдія Найманців

Гільдія Найманців (ГН) має на увазі виконання різних завдань. Кожен гравець за замовчуванням найманець, для вступу в гільдію не буде потрібно ніяких додаткових дій.

Завдання може отримати абсолютно будь герой, однак повноцінно битися з більшістю супротивників можна починаючи з 5-6 бойових рівнів.

Як виконувати завдання

Отримання завдання

Для того щоб отримати завдання, вам необхідно зайти в будівлю гільдії. Зробити це можна в одному з 4-х секторів -East River, Peaceful Camp, Fairy Trees, Fishing village.

Після переходу в потрібний сектор, виберіть вкладку «Дома», після чого ви побачите посилання на будівлю гільдії найманців.

Далі ви потрапите в будівлю ГН. Якщо в даний момент для вас є доступні завдання, то вам буде запропонований текст доручення, сума нагороди за успішне виконання і можливість прийняти або відмовитися.

Гильдия Наемников

У разі відмови нове завдання ви зможете отримати лише через 20 хвилин. Щоб приступити до виконання поточного доручення, натисніть «Прийняти». Зверніть увагу, що на виконання завдання вам дається певний час, по закінченню якого завдання буде провалено, незалежно від результату поєдинку.

Виконання завдання

Після того, як ви отримали завдання, поверніться на карту. Сектор, в який вам необхідно перейти для виконання завдання, буде позначений мечем.

Перейдіть в потрібний сектор. За допомогою транспорту з опцією «складний маршрут» можна перейти в будь-який сектор всього за 2 кліка.

Якщо при отриманні завдання, вам було сказано захистити небудь конкретне підприємство або фабрику, то перейдіть за посиланням на цей об'єкт, після чого ви побачите форму для виконання завдання. Якщо ж був наказ просто відправитися в певний район, то ви побачите ту ж форму відразу по прибуттю в сектор.

Щоб приступити до виконання завдання, натисніть відповідне посилання.

Увага! Якщо вам було видано завдання типу «віднести таємне доручення» або «супроводити караван» до певного району, то розбійники нападуть на вас в момент переходу. У цьому випадку перед відправленням необхідно переконатися в цілісності набору армії. Також варто зауважити, що в цьому випадку ви можете зіграти бій без артефактів, достатньо просто не надягати їх перед початком подорожі. У даному типі завдання щоб завершити виконання квесту, після переможного бою вам необхідно віддати доставлений вантаж.

Здача завдання

Після успішного або неуспішного виконання доручення, вам необхідно повернутися в будівлю Гільдії Найманців. Для цього, як і при отриманні завдання, необхідно відправитися в один з чотирьох, вже відомих секторів. Всі вони будуть помічені мечем, якщо у вас в поточний момент є незавершені завдання.

Увага! У разі успішного виконання завдання, але не здавши його вчасно, ви виявите, що складність наступного завдання буде збільшена.

Перейдіть в один з необхідних районів і відкрийте будівлю ГН. Відразу після пророблених дій ви побачите результат ваших старань і отримаєте нагороду у разі перемоги.


Імовірність отримання певного виду завдання

У кожному з секторів, в яких є представництво ГН, існує своя ймовірність отримання того чи іншого виду завдання.

Назва сектораІмовірність отримання певного виду завдання
АрміїЗагониЗагарбникиРозбійникиНабігиМонстриЗмовники
East River24%24%7%7%7%24%7%
Peaceful Camp24%7%24%7%24%7%7%
Fairy Trees7%24%7%24%7%7%24%
Fishing Village24%24%7%7%7%24%7%

Елементи

У разі успішного виконання завдання крім золота ви маєте 20% шанс отримати один з елементів. Елементи потрібні для установки поліпшень на артефакти. Докладніше про це буде розказано в керівництві по Гільдії Зброярів.

Елементи можна продати на ринку.

Таблиця нижче демонструє, які елементи починають випадати з певного рівня гільдії.

Рівень ГНДоступні елементи
0Ядовитый грибОсколок метеорита
1АбразивОгненный кристаллЦветок ведьмЦветок ветров
2Змеиный ядЛедяной кристалл
3Клык тиграЛунный камень
5Цветок папоротника

З 4-го рівня ГН гравець може розраховувати на випадання відразу двох елементів.

Репутація

У кожного найманця є репутація. Поточне значення репутації відображається на сторінці будівлі ГН.

Репутація може приймати значення від 0 до 10.

Зміна репутації залежно від дій гравця:

ДіяЗміна репутації
Успішне виконання завдання+ 0.5
Провал завдання- 1
Відмова від виконання завдання- 0.5

Репутація впливає на час очікування нового завдання. Після виконання чергового завдання нове з'явиться через(40 - R * 2) хвилин, де R - репутація гравця.

У разі відмови від виконання доручення нове завдання буде доступно через 20 хвилин, незалежно від репутації.

Рівні і бонуси ГН

За кожен другий рівень Гільдії Найманців герой отримають 1 очко, за рахунок якого він може збільшити один зі своїх основних параметрів (Атака, Захист, Знання, Сила магії).

На деяких рівнях, як вже було сказано вище, стають доступні нові елементи, а з 4-го рівня ГН гравець має шанс подвійного випадання.

РівеньОкуляри гільдіїБонуси
00оскільки метеорита, отруйні гриби
150абразив, вогненний кристал, квітка відьом, квітка вітрів
2120+1 Параметр, зміїна отрута, крижаний кристал
3300ікло тигра, місячний камінь
4600+1 Параметр, шанс подвійного випадання елементів
51000квітку папороті
61500+1 Параметр
72200
83000+1 Параметр
94000
105500+1 Параметр