Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 64
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 »

Гільдія Робітників. Гильдия Рабочих (ГР)

Переглядів: 1048 / Додав: _лансилот_ / Дата: 02.02.2014

Гільдія Робітників

Що таке Гильдия Рабочих?

Гильдия Рабочих (ГР) дозволя заробляти [золото] золото,працюючи на різних обєктах.

Ця гільдія дуже важлива, оскільки найчастіше є основним джерелом доходів гравців молодших, а іноді і старших рівнів.

золото     

   

    


 Читати повністю... 

Карточні турніри

Переглядів: 1122 / Додав: _лансилот_ / Дата: 02.02.2014

Карточні турніри

Опис

Щодня на просторах Імперії проводяться карткові турніри, що проходять за олімпійською системою, тобто сторона, що програла вибуває з турніру, а переможець проходить у наступний раунд. 

Турніри бувають 4 видів: Синяя картаЗолотая колода і Кубок Солнечного города, які відрізняються один від одного призовим фондом, кількістю учасників, ціною вступу і т.д., а так само Кубок Империи - рідкісний турнір з великим призовим фондом, в свою чергу ще не проводився. 


Крім грошового нагородження, кожному переможцю додається індивідуальне графічне досягнення, яке розташовується в особистої інформації персонажа:


  

 Продовження... 

Зона прямої стріли

Переглядів: 995 / Додав: _лансилот_ / Дата: 02.02.2014
Зону прямого ( на малюнку це червоні і жовті клітини) і точного (жовті клітини) пострілів корисно і добре  представляти на полі бою , чітко розуміючи , де вони знаходяться , щоб по можливості уникати в них попадання своїх юнітів. Продовження... 

[№11] Квест «Защита деревни»

Переглядів: 10937 / Додав: dal / Дата: 02.02.2014


В данной статье рассмотрено прохождение нового квеста "Защита деревни" в Героях Войны и Денег. Прохождение сделано на максимально возможное количество очков (100 очков). Новый текстовый квест "Защита деревни", продолжает линейку квестов о банде Инхи Умного. Задание доступно в здании Ордена Героев, расположенного в разделе 'дома' Столицы Империи, для всех, кто выполнил квест "Лагерь разбойников".

[№8] Квест «Бастион»

Переглядів: 2256 / Додав: _лансилот_ / Дата: 02.02.2014

 Квест «Бастион» доступен только для тех игроков он-лайн игры Герои Войны и Денег, кто выполнил Квест «Форпост». Максимальное вознаграждение составляет 1000 золота. Проходить квест можно сколько угодно раз, но вознаграждение дается только за первое успешное прохождение.

[№7] Квест «Мириады иллюзий»

Переглядів: 4054 / Додав: _лансилот_ / Дата: 01.02.2014

Квест «Мириады иллюзий» доступен для всех игроков он-лайн игры Герои Войны и Денег (ГВД)Максимальное вознаграждение за его выполнение составляет 1000 золота. Проходить квест можно сколько угодно раз, но вознаграждение дается только за первое успешное прохождение.

[№6] Квест «Форпост»

Переглядів: 3638 / Додав: _лансилот_ / Дата: 01.02.2014

Квест «Форпост» доступен для всех игроков он-лайн игры Герои Войны и Денег. Максимальное вознаграждение составляет 1000 золота. Проходить квест можно сколько угодно раз, но вознаграждение дается только за первое успешное прохождение.

[№5] Квест «Яйцо Дракона»

Переглядів: 2585 / Додав: _лансилот_ / Дата: 01.02.2014

Квест «Яйцо Дракона» доступен для всех игроков он-лайн игры Герои Войны и Денег (ГВД)Максимальное вознаграждение за его выполнение составляет 1000 золота. Проходить квест можно сколько угодно раз, но вознаграждение дается только за первое успешное прохождение.