Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Розваги » Фотоконкурси

Новорічна ялинка


Новорічні свята вже минули, олів'є доїли, посуду перемили, але майже у кожного залишилась новорічна красуня - ялинка! Ми багато часу витратили на її вибір, на вибір кутку у хатині, а скільки веселих хвилин було на її прикрашанні! Якось не гарно винести її на подвір'я після таких гарних вражень.

Давайте кожен з нас зробить гарне фото на пам'ять з нашою красунею! Будемо в час смутку переглядати ці кадри і посміхатись! Тоді всі незгоди будуть минати! А що б кожен міг помилуватись вашою прикрасою новорічних свят - пропонуємо конкурс на кращу ялинку!

Завдання конкурсу: завантажити фото своєї новорічної ялинки або ж сімейне фото, звісно ж, з ялиночкою та чекати результатів. Переможців буде обирати наше вельмишановне журі. Кращі роботи будуть нагороджені призами.

Правила цього конкурсу:

1. Нижче, у відповідних формах потрібно вказати посилання на фото. Допускаються будь які посилання, можна вказувати посилання на фотоальбом в ГВД.

2. Забороняється виставляти на конкурс фото, викачані з Інтернету, а також взяті з домашньої колекції. Всі знімки повинні бути зроблені під час проведення конкурсу. 
Малювати в графічних редакторах суворо заборонено! Це фотоконкурс.

3. Роботи приймаються до 28.01.2015. включно.

4. Ваші старання оцінюватимуть журі конкурсу. Переможці розділять між собою чималий призовий фонд (значно більший ніж у минулому тесті). Призовий фонд залежить від кількості учасників.

5. Для підтвердження того, що фото ви зробили самі необхідний надіслати перевірочний знімок. Наявність додаткового знімку обов'язкова. pin-код перевірочного фото:

2015#БКУ  < - (це PIN-код)

 

- = З приводу PIN-коду = -
 
Ось приклад, як робити додатковий знімок з PIN-кодом:
 
Основний знімок
Перевірочна фотографія з PIN-кодом
 

На цей конкурс pin-код - 2015#БКУ 

Його необхідно нанести на прозору поверхню.

 

 

Журі:  aladinu4nasarchikMURHIKРыцарь_Порядка_лансилот_.

Зворотній зв'язок (Скайп): munik121


Конкурс скасовано! Єдина учасниця -яга-.

Категорія: Фотоконкурси | Додав: aladinu4 (14.01.2015)
Переглядів: 688 | Теги: конкурс, свята, ялинка, Новий 2015 рік | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0
avatar