Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Розваги » Бойові конкурси і турніри

Геройська Січ. Регламент

Редакція сайту радо вітає усіх героїв БК Україна!

Настав час перевірити на міць бойовий потенціал клану і тому ми оголушуємо набір у новий бойовий турнір Геройська Січ.

Турнір буде проходити у форматі 3 на 3. Команди будуть складатися з трьох різних рівнів. Але рівні у кожній команді будуть однаковими. Рівні для турніру будуть обиратись в залежності від кількості героїв подавших заявку. Тобто, якщо найбільше зареєструється учасників 12, 15 і 16 рівнів, тоді ми будемо мати турнірні бої у форматі 12, 15, 16 на 12, 15, 16.

Учасники команди-переможця отримають по 4 різних артефакта свого рівня із магазину на власний вибір!

Відразу відмітимо, що ми плануємо і надалі проводити турнір Геройська Січ. Кожного разу за допомогою рулетки серед рівнів, які прийняли участь у турнірі, буде обрано один, який не буде приймати участь у наступних двох "Геройських Січах". Таким чином ми будемо кожного разу мати різні рівні учасників.

Бої будуть проходити в стандартній магазинній амуніції без модифікаторів. Також дозволено використовувати артефакти, які прирівняні до магазинних: кільце року змії, меч холоду і лук світла. Подарункові артефакти і напій із таверни заборонені.

Турнір буде проходити по Олімпійській системі. Кількість команд буде залежати від кількості учасників, але буде округлена в нижчу сторону для рівномірного заповнення турнірної сітки, тобто кількість команд буде: 8, 16, 32... Якщо кількості учасників не вистачить для формування 8 команд, тоді будуть розглядатись інші варіанти турнірної системи.

Учасники будуть розділені у команди за допомогою рулетки. Кожному гравцю буде назначено певне число (або декілька чисел, в залежності від кількості зареєстрованих героїв) і в назначений час рулетка буде обирати хто буде старшим рівнем у першій команді, далі таким самим чином оберуться середній і нижній рівні у команду. Далі так само будуть обрані герої для кожної наступної трійки. Інформація про претендентів на участь, а також відповідні їм числа і час вибору рулеткою будуть заздалегідь вказані на сторінці турнірної сітки.

Герої трійки обирають назву для своєї команди і капітана. Капітан в подальшому відповідає за координацію гравців своєї команди. Дата і час проведення боїв будуть обиратися капітанами за участю координатора турніру у клановому чаті, після чого будуть внесені у турнірну таблицю.

За порушення під час створення заявки на бій,  невідповідну амуніцію при вступі у заявку або неявку у обраний час гравець отримує попередження (про що буде зроблено відповідне позначення на сторінці турніру) і битва буде перенесена. Після двох попереджень при третьому порушенні правил турніру гравець буде дискваліфікований. Дискваліфікований гравець позбавляється права приймати участь у п'яти наступних Козацьких Січах. Капітан дискваліфікованого гравця також не зможе бути обраним капітаном команди у наступних п'яти Січах.

Якщо на протязі турніру учасник підніме свій бойовий рівень, тоді він буде замінений іншим клановим героєм відповідного рівня. Вибір нового учасника на заміну буде відбуватись за допомогою рулетки серед тих героїв, що подали заявку на участь у турнірі, але не потрапили у жодну трійку. У випадку, коли всі претенденти були вже задіяні у командах, буде оголошено загальний конкурс серед усіх героїв клану відповідного рівня. І за допомогою рулетки обиратиметься той із відгукнувшихся героїв, хто продовжить турнірну боротьбу. Таким самим чином буде замінено дискваліфікованого гравця.

У разі, якщо команда із заміненим гравцем переможе у турнірі, тоді обидва героя (замінений і прийшовший на заміну) отримають по 2 артефакти. Але це не стосується випадків, якщо гравець був дискваліфікований або якщо замінений герой не встиг провести жодного турнірного бою, у таких ситуаціях вся нагорода достанеться прийшовшому на заміну гравцю.

Організатор і координатор турніру - Phantom_ranger. З приводу будь-яких питань, уточнень і пропозицій ви завжди можете звернутися до нього листом в особисту пошту.

Категорія: Бойові конкурси і турніри | Додав: Phantom_ranger (05.07.2015)
Переглядів: 597 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar