Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Гайди для новачків

"Велична" рулетка

Мета гри

Круп'є кидає кульку на колесо, що обертається, на яке нанесено 38 номерів (0, 00, 1, 2 ... 36). Мета гри - вгадати, на якому з 38 номерів кулька зупиниться. Виграш залежить від того, яким чином були зроблені ставки.

Ставки

Ставки в рулетці діляться на дев'ять типів. Кожна з них покриває відповідну кількість номерів і має власну шкалу виплат. Рулетка спрацьовує раз на 10 хвилин. Гравці отримують премію в залежності від своїх ставок.

Гравці можуть подивитися історію ігор за останні 3 години, щоб перевірити результати гри.

Мінімальна ставка - max (100, бойовий рівень персонажа * 25), максимальна сума ставок - бойовий рівень персонажа * 1000 золота.

Ставка Опис Виплата
Ставка на номер (Straight) Ви можете ставити на конкретний номер від 1 до 36, а також на обидва Зеро (0, 00). Фішка при цьому кладеться прямо на обраний номер.
35 до 1
Ставка на два номери (Split) Ви можете ставити на два сусідніх номери на ігровому полі. Для цього Вам потрібно покласти фішку на лінію, що розділяє ці два номери. Зверніть увагу також, що фішку можна покласти і на лінію, що розділяє Зеро (0, 00).
17 до 1
Ставка на три номери (Street) Ця ставка покриває три номери. Покладіть фішку на зовнішній кордон цифрового поля навпроти стовпця з трьох обраних номерів.
11 до 1
Ставка на чотири номери (Corner) Ця ставка покриває чотири сусідніх номера. Помістіть фішку на перехресті, де з'єднуються всі чотири номери.
8 до 1
Ставка на п'ять номерів Ця ставка покриває обидва Зеро (0, 00) і номера 1, 2, 3. Помістіть фішку на верхнє перехрестя номерів 00 і 3.
6 до 1
Ставка на шість номерів (Sixline) Ця ставка покриває дві сусідні ставки на Стріт (тобто, шість різних номерів у двох стовпцях по три номери. Наприклад: 4,5,6 + 7,8,9). Щоб зробити таку ставку, Вам необхідно помістити фішку на перетин лінії, що розділяє рядки номерів, і лінії, що обмежує цифрове поле.
5 до 1
Ставка на колонку (Column) На правій стороні ігрового поля є три осередки, помічені як "2to1". Помістивши вашу фішку в одну з цих осередків, Ви можете поставити на всі 12 чисел, що розташовуються лівіше її (виключаючи Зеро).
2 до 1
Ставка на дюжину (Dozen) Ви можете робити ставки на групи з дванадцяти чисел. Для цього помістіть вашу фішку в одне з полів, позначених як "1st 12", "2nd 12", або "3rd 12", що означає перший, другий або третій дюжина відповідно.
2 до 1
Ставки на Червоне / Чорне, Чет (EVEN) / Непара (ODD), Малі (1 to 18) / Великі числа (19 to 36) Ставки, поміщені на одне з цих полів, покривають половину ігрового поля Рулетки (виключаючи Зеро). Кожна ставка покриває 18 чисел.
1 до 1
 

Категорія: Гайди для новачків | Додав: _лансилот_ (03.04.2014)
Переглядів: 781 | Теги: гвд, рулетка, герои, Гайд ГВД, Гайд для новачків, гайд, герої, спосіб розбагатіти | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar