Ласкаво просимо на наш сайт, будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся і реклама зникне!
Головна » Статті » Гайди для новачків

Гільдія Робітників. Гильдия Рабочих (ГР)

Гільдія Робітників

Що таке Гильдия Рабочих?

Гильдия Рабочих (ГР) дозволя заробляти [золото] золото,працюючи на різних обєктах.

Ця гільдія дуже важлива, оскільки найчастіше є основним джерелом доходів гравців молодших, а іноді і старших рівнів.

Влаштування на роботу 

Будь герой може влаштуватися на роботу на будь-який об'єкт, де є вільні місця і достатньо коштів на балансі. Влаштування можливе не частіше одного разу на годину. 

Щоб влаштуватися на роботу, виберіть пункт «Карта» в головному меню персонажа і зайдіть на будь-який об'єкт. Далі вам потрібно буде просто ввести код з картинки і натиснути «Работать».

Устройство на работу


Робота ніяк не обмежує дії персонажа. Ви можете переміщатися між секторами, проводити бої або взагалі вийти з гри. У будь-якому випадку, ви відпрацюєте покладений годину і отримаєте заслужену зарплату.

Зарплата

За кожену робочу годину ви отримуєте зарплату. Зарплата видається тільки в золоті , ніякі інші ресурси отримати в ГР неможливо.

Зарплата видається працівникам в кінці робочої зміни. Час закінчення робочої зміни і розмір заробітної плати вказані на сторінці кожного об'єкта.

Розмір зарплати залежить від рівня ГР вашого героя і , природно, від конкретного об'єкта. Найвищі зарплати , як правило , на виробничих підприємствах , а найнижчі - на видобувних . На виробничих об'єктах менше робочих місць , і всі вони швидко займаються на самому початку робочої зміни.

золото     

   

    

Рівні і бонуси ГР 

За кожне влаштування на роботу ви будете отримувати 1 очко Гільдії Робочих. Кожен новий рівень ГР підвищує ефективність роботи, а кожен другий рівень підвищує параметр «Захист» персонажа на одиницю. Дізнатися про залежність ефективності роботи від рівня ГР ви можете з наступної таблиці.

Рівнеь ГРОчкиЕфективність роботиБонуси
001
1901.1
21801.2[защита] +1
33601.4
47201.6[защита] +1
515001.8
630002[защита] +1
750002.2
880002.4[защита] +1
9120002.6
10170002.8[защита] +1
11230003
12300003.2[защита] +1

Ефективність роботи - це коефіцієнт, на який множиться щаробітна ​​плата. Якщо ефективність роботи = N, то підсумкова зарплата працівника = [зарплата на підприємстві] * N.

Штраф трудоголіка

Якщо гравець влаштується на роботу 10 разів і при цьому не проведе жодного переможного бою, то на нього буде накладено так званий штраф трудоголіка. У цьому випадку з кожним наступним разом персонаж буде працювати на 20% менш ефективно, тобто зарплата буде множитися на понижуючий коефіцієнт 0.8, 0.6 і так далі, аж до 10% від загальної ефективності. 

Понижуючий коефіцієнт буде позначений на сторінці об'єкта, де вказана базова зарплата.

Штраф трудоголика

Робоча ефективність відновлюється, якщо буде проведено переможний бій. Причому, якщо герой отримає цього бою як мінімум 0.5 умінь, то ефективність відновиться повністю, в іншому випадку ефективність роботи лише збільшиться пропорційно отриманим вмінням.

Категорія: Гайди для новачків | Додав: _лансилот_ (02.02.2014)
Переглядів: 732 | Теги: Гайд ГВД, герои, гвд, Гільдія Робітників, герої, картинки гвд, гр, Гайд для новачків, гайд, Гильдия Рабочих | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar